.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Vote_lcapFehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı I_voting_barFehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Vote_rcap 
berfin
Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Vote_lcapFehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı I_voting_barFehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
sıcak bahar Dost belkide muhtesim kadın özgürlük paint yorumsuz papatya sevmek şair odun 2022 zorunlu mutluluk beden hatırla sevgi neden SosyoLoji 2023 yalnızlık elveda sarı değilim
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Empty
    MesajKonu: Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı   Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 7:25 am

Sayın Nimet Çubukçu; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı yaklaşıyor.. Bu arada, bu bayramdan üç gün önce yapılacak olan DP kongresinde aday olacağını açıklayan Hüsamettin Cindoruk dün dedi ki: “Siyasetin gençlere ihtiyacı var. Ben de gencim”.

Sayın Bakan, şayet Cindoruk genel başkan olursa, törenlere gençlik kontenjanından Cindoruk’u çağırmayı düşünür müsünüz?

Sayın Sami Selçuk; Ergenekon adı verilen dava ile ilgili olarak Star gazetesinde yazdığınız yazılarda “Bir davaya özel isim verilemez, anılan dava sadece mahkeme adı ve dosya numarası verilerek ifade edilebilir” diyorsunuz. Peşinden ise, 19. yüzyılın en büyük casusluk iddiasına maruz kalan Dreyfus’un isminden hareketle, Ergenekon adı verilen davanın Dreyfus davasına benzediğini söylüyorsunuz.

Sayın Selçuk, Dreyfus ismi özel bir isim değil midir? “Dreyfus davası” demek yerine siz niye “Fransa 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nin 1894 / 56 E. sayılı dosyası” demiyorsunuz? “Zaten yazılarım anlaşılmıyor, böyle yazarsam hiç anlaşılmaz” diye düşündüğünüz için mi?

Sayın Taha Kıvanç; Bilderberg’i yıllarca eleştirdiniz, ama Bilderberg’e gittikten sonra artık bu konuyu yazmıyorsunuz. Aydın Doğan’ın organize ettiği Rodos toplantılarında bir takım dolaplar döndüğünü yıllarca yazdınız, ama Doğan’la Rodos’a gittikten sonra bu konuda da artık yazmıyorsunuz. Yine Doğan’ın Hilton’u ile ilgili olarak çok sert yazılar yazdınız ama Hilton’da Doğan ile birlikte fasıl düzenlediniz.

Tüm bunları size saygı duymayan Oray Eğin gibi isimleri haklı çıkarmak için mi yapıyorsunuz yoksa size saygı duyan benim gibi okurların canını sıkmak için mi?

Sayın Fehmi Koru; “Aydın Doğan iyidir, üstelik muhafazakardır ama Ertuğrul Özkök kötüdür, üstelik snop’tur” mealinde yazılar yazdınız. Bir genel yayın yönetmenini 19 yıl boyunca görevde tuttuğuna göre burada iki ihtimal var demektir.

Ya Doğan “kötü”yü göremeyecek kadar “basiretsiz” biridir.. Ya da Doğan “kötü”yü 19 yıl boyunca orada tutacak kadar “kötü” biridir. Bu “kötü” soruyu bana sordurmanız şimdi “iyi” mi oldu?

Sayın Ahmet Hakan; fasıldan sonra Fehmi Koru’ya verdiniz veriştirdiniz.. Madem Koru ile alıp veremediğiniz olduğu için ona verip veriştirecektiniz, o halde oraya ne diye yetiştiniz? Bu organizasyonun mimarına “giydirecek” olan biri o “rafine eğlenceye” niye gider?

Sırf patron oraya gitti diye oraya gittiyseniz, örneğin patronunuz “rafineri” izni için Başbakanlığa gittiğinde de oraya gider misiniz?

Sayın Hadi Uluengin; Mardin’deki vahşetten dolayı yazdığınız dünkü yazıda alenen ırkçılık yaparak “Bu vahşet, Kürtlerin etnik özelliğinden kaynaklanıyor. Kürt olmayanlarda böyle bir vahşet yaşanmadı. Bu vahşetin adı aslında Kürt’tür” diye yazdınız..

İki ay önce Almanya’da okula girip 17 öğrenciyi tarayan Alman gencin babası Mardinli miydi? Ya da geçenlerde Azerbaycan’da üniversitede katliam yapan Azeri’nin annesi Diyarbakırlı mıydı?

Sayın Mehmet Ali Birand; geçen hafta 32. Gün’de beni takdim ederken diliniz sürçerek gazetemin adını yanlış söylediniz ve benim için “Taksim yazarı..” dediniz.. Bir gün ben de bir program yaptığımda sizi takdim ederken “Pasta yazarı..” desem bana Taksim meydanında bir “posta” dayak atar mısınız?

Sayın hürriyet.com’un grafikeri; Mardin’de katliam yapılan evi çizerken, cemaati secdeye eğilmiş vaziyette, imamı ise cemaate yüzü dönük olarak dua ederken resmetmişsiniz. Tamam, namazın nasıl kılındığını bilmiyor olabilirsiniz; peki namaz kılmayı bilmeyenlerin namaz resmi çizmemesi gerektiğini niye bilmiyorsunuz?

Gerçi Hürriyet’ten Yalçın Doğan da benzer hatayı yapmıştı. Zira Doğan, caddede Cuma namazı kılınırken cemaatin Doğan ve yanındaki üç kadına “hep birden” ve “ters ters” baktığına dair bir yazı yazmıştı. Oysa cemaat hep birden “selam” veriyordu.. Kimseye baktığı maktığı yoktu. Yoksa, evet evet yoksa anılan katliam, cemaatin katillere “selam verirken”(!) ters ters bakmış olmasından kaynaklanmasın!

Fikri AKYÜZ / Takvim
    fikri.akyuz@takvim.com.tr
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Fehmi Koru, itibarını işte böyle sarstı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Böyle sevdim işte
    » hayat böyle bir şey
    » böyle olmamalı
    » BİZDE Mİ BÖYLE OLUCAZZZ
    » Laiklik böyle mi kokuyor?