.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Vote_lcapServet: Bütün dengeleri bozabiliriz I_voting_barServet: Bütün dengeleri bozabiliriz Vote_rcap 
berfin
Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Vote_lcapServet: Bütün dengeleri bozabiliriz I_voting_barServet: Bütün dengeleri bozabiliriz Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
kadın SosyoLoji odun belkide 2022 2023 sıcak Dost şair muhtesim yalnızlık sarı paint mutluluk sevgi değilim yorumsuz papatya özgürlük neden hatırla beden elveda zorunlu bahar sevmek
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Empty
    MesajKonu: Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz   Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:22 pm

Galatasaraylı futbolcu Servet Çetin, Turkcell Süper Lig'de her ne kadar şampiyonluk yarışının gerisinde kalsalar da şampiyonu belirleyecek en önemli etken olacaklarını kaydetti.

Samsung firması tarafından Cevahir Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilen organizasyona takım arkadaşı Serkan Çalık, Efes Pilsenli basketbolcular Smith ve Kerem Gönlüm ile birlikte katılan Servet, burada gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Hafta sonu Beşiktaş ile yapacakları derbi maçla ilgili bir soru üzerine, derbi maçların favorisi olmadığını kaydeden milli futbolcu, şunları söyledi:

''Beşiktaş'ın biraz daha stresli çıkacağını düşünüyorum. Biz bu sene bayağı şanssızlık yaşadık. Bu şanssızlığımız olmasa, bu sene şampiyonluğumuzu ilan etmiş olurduk. Şampiyonluk bizden geçiyor. Önce Beşiktaş sonra da Sivasspor'la oynayacağız. Ligde bütün dengeleri bozabiliriz. Takım arkadaşlarımıza çok güveniyorum. Beşiktaş maçında çok iyi futbol sergileyeceklerine ve kazanacağımıza inanıyorum.''

Galatasaray'ın sezonu kapatmış izlenimi verdiği yorumlarına kesinlikle katılmadığını ifade eden Servet, ''Öyle bir şey olmaz. Sonuçta bizim de Avrupa için iddiamız var. Herkes çok iyi çalışıyor. Sonuçta bir derbi maç. Arkadaşlarımın da havası oldukça iyi. En iyi şekilde mücadele edeceklerdir. İnşallah bunu da maça yansıtırlar'' dedi.

-''TATİL BİLE YAPMAYABİLİRİM''-

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Servet, açığını kapatabilmek için var gücüyle çalıştığını söyledi.

Biraz ağrıları olduğunu anlatan Servet, şöyle devam etti:

''O ağrılar beni rahatsız ediyor. Bu da sezona erken başlamamdan olsa gerek. Maalesef bu sezonu kapatmak zorunda kaldım. Tek hedefim, sezon başı kampına hazır şekilde yetişmek. Ağrılarımı gidermek için hem tedavi oluyorum, hem de ekstra çalışmalar yapıyorum. İnşallah bir an önce sahalara dönerim. Fizik gücüyle oynayan biri olduğum için sakatlığım beni oldukça fazla etkiliyor. Belki bu yıl tatil bile yapmayacağım. Ayağımdaki ağrı geçsin, açığımı bir an önce kapatırım. Biraz geç olacak ama en kısa sürede kapatacağım.''

Servet, tedavi için ABD'ye gideceği yönündeki haberlerin doğru olmadığını da söyledi.

Serkan Çalık ise ligdeki son iki maçın çok önemli olduğunu belirterek, ''İnşallah iki maçı da alacağız. Beşiktaş için önemli olduğu gibi, bizim için de önemli bir maç. Çünkü Avrupa Ligi'ne gitmek istiyoruz. Çok iyi bir derbi olacak ve o maçı da alacağız'' dedi.

Organizasyonda, sarı-kırmızılı futbolcular futbol topuyla şık hareketler yapan yarışmacılara imzalı Galatasaray forması hediye ederken, Efes Pilsenli oyuncular ise hazırlanan basketbol parkurundaki yarışmayı kazanan kişilere imzalı takım formalarını verdi.

Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz 640478747
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Servet: Bütün dengeleri bozabiliriz
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Maradona: Servet Çetin tam bir kazma!
    » Geri Ver Hayat…Bütün BaharLarımı !
    » Bütün Kötülüklerin Kaynağının Dinsizlik Olduğunu Sakın Anlamazlıktan Gelmeyin