.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Vote_lcapSGK'ya en çok borcu olan belediyeler I_voting_barSGK'ya en çok borcu olan belediyeler Vote_rcap 
berfin
SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Vote_lcapSGK'ya en çok borcu olan belediyeler I_voting_barSGK'ya en çok borcu olan belediyeler Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
muhtesim SosyoLoji şair neden Dost yorumsuz mutluluk sarı özgürlük sevmek 2023 sıcak papatya beden sevgi bahar zorunlu odun kadın hatırla değilim yalnızlık paint elveda belkide 2022
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

SGK'ya en çok borcu olan belediyeler

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Empty
    MesajKonu: SGK'ya en çok borcu olan belediyeler   SGK'ya en çok borcu olan belediyeler Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 9:52 pm

SGK'ya en çok borcu olan belediyeler 161020091219102256945

SGK, 2004-2008 yılları arasında, borçlu belediyelerden haciz yoluyla 403 milyon lira tahsil etti. Türkiye'deki 2 bin 577 belediyenin, SGK'ya 2 milyar 984 milyon lira borcu var

Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü'nün yazılı soru önergesini yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, SGK'ya borcu olan belediyeler hakkında bilgi verdi.

Dinçer, bu yılın Ağustos ayı itibariyle, SGK'ya, 2 bin 577 belediyenin 2 milyar 984 milyon 721 lira borcu olduğunu bildirdi. Ömer Dinçer'in verdiği bilgiye göre, kuruma en çok borcu bulunan 10 belediye arasında Kocaeli, Adana, Şanlıurfa, Zonguldak, Ordu, Van, Mardin, Kırıkkale, Sakarya ve Bolu bulunuyor.

HANGİ İLLER VAR?
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının, SGK'ya borçlu belediyelere ilişkin yaptığı çalışmada, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 118 milyon 338 bin lira ile kuruma en fazla borcu olan belediye oldu.

Kocaeli'yi 58 milyon 655 bin lira ile Adana, 51 milyon 904 bin lirayla Şanlıurfa ve 40 milyon 124 bin lira ile de Zonguldak belediyeleri izliyor.

Ordu belediyesinin 28 milyon 503 bin lira, Van Belediyesinin 25 milyon 752 bin lira, Mardin Belediyesinin 25 milyon 11 bin lira, Kırıkkale Belediyesinin 24 milyon 190 bin lira, Sakarya Belediyesinin 21 milyon 605 milyon lira, Bolu Belediyesinin ise 19 milyon 657 bin lira borcu bulunuyor.

EN FAZLA ÖDEME
    2009'da 42 milyon 915 bin lira ile en çok borç ödeyen Adana Büyükşehir Belediyesi oldu. SGK, 2008 yılında ise bin 991 belediyenin 898 milyon 30 bin lira olan borcunun da 76 milyon 498 bin lirasını aynı yöntemle aldı.
    İcra yoluyla tahsilat
    SGK, 2004-2008 yıllarında, belediyelerden toplam 403 milyon 678 bin lira tahsil etti. 2004'te, borçlu bin 780 belediyenin 402 milyon liralık borcu, 804 milyon liraya ulaştı. 2004'te bu borcun 25 milyon 392 bin liralık kısmı haciz yoluyla alındı.

AA
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

SGK'ya en çok borcu olan belediyeler
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Beş yıldan fazla borcu olan Bağ-Kur'lunun borcu silinecek
    » Beşiktaşın toplam borcu 1 MİLYAR 214 MİLYON LİRA
    » Türkiye'nin İsrail'de sır olan 160 tankı!
    » Oruçluya Mekruh Olan Şeyler
    » Kayıp olan 75'lik nine sevdiğine kaçmış!