.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Vote_lcapİsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video I_voting_barİsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Vote_rcap 
berfin
İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Vote_lcapİsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video I_voting_barİsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
neden papatya 2023 değilim paint mutluluk hatırla şair elveda Dost yorumsuz odun muhtesim belkide SosyoLoji zorunlu sevmek yalnızlık sıcak beden kadın sarı bahar özgürlük 2022 sevgi
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Empty
    MesajKonu: İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video   İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 7:31 am

İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video 737020100113125117757

CNN TÜRK sunucusu Şirin Payzın, Türkiye ile İsrail arasındaki diplomatik gerginliğin tartışıldığı programda İsrail'in küfüre küfürle karşılık verdiğini savundu. Payzın'a göre İsrail'e küfreden kişi Başbakan Erdoğan'dı.

İlgili Haberler

İsrail'den son açıklama: Başka özür yok Türkiye büyükelçi Çelikkol'u geri çağırdı FLAŞ! İsrail Türkiye'den özür dilemedi Gül'den İsrail'e akşama kadar mühlet İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video Dışişleri: İsrail'in açıklaması yeterli değil

İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video H7_news_inside_gallery_playVideoyu izlemek için tıklayın
    CNNTÜRK’ün “Haber Masası” programında İsrail’le Türkiye arasındaki, büyükelçiyi “alçaltma” gerginliği tartışıldı. Deneyimli diplomasi muhabirlerinden ve “360º” derece programının sunucusu Şirin Payzın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz yıl Davos’ta sergilediği tavrın nezaketsizlik olduğunu ve Tel Aviv Büyükelçisine yapılan hareketle de buna cevap verildiğini söyledi.
    "PERES'E BÜYÜK NEZAKETSİZLİK YAPTI"

İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Danny Ayalon’un Türkiye'nin Tel Aviv Büyükelçisi Oğuz Çelikkol'a yönelik davranışı değerlendiren Payzın, “Şimdi Başbakan Erdoğan’ın geçen sene Davos’ta yaptığı da büyük bir nezaketsizlikti. Karşınızda ılımlı bir politikacı, Türkiye’yi seven bir politikacı vardı. Peres… Peres’e büyük nezaketsizlik yaptı.” dedi.

Haber Masası’nda sözlerine açıklık getiren Payzın, “Sen nezaketsizlik yaparsan, küfredersen senden daha fazla nezaketsiz, daha fazla küfreden, daha fazla bağıran her zaman biri çıkar. (…) Güvercini ezersen şahinle karşı karşıya kalıyorsun.” şeklinde konuştu.

"GÜVERCİNİ EZERSEN ŞAHİNLE KARŞI KARŞIYA KALIRSIN"

Ayalon’un aynı zamanda siyasetçi olduğuna dikkat çeken Şirin Payzın şunları söyledi: “Sonuçta Ayalon siyasetçi aynı zamanda. Şimdi Başbakan Erdoğan’ın geçen sene Davos’ta yaptığı da büyük bir nezaketsizlikti. Karşınızda ılımlı bir politikacı, Türkiye’yi seven bir politikacı vardı. Peres… Peres’e büyük nezaketsizlik yaptı. Şimdi bu böyle değil midir? Sen nezaketsizlik yaparsan, küfredersen senden daha fazla nezaketsiz, daha fazla küfreden, daha fazla bağıran her zaman biri çıkar. (…) Güvercini ezersen şahinle karşı karşıya kalıyorsun.”

OĞAN TOPARLAMAYA ÇALIŞTI

Şirin Payzın’ın Erdoğan’ı “nezaketsiz” olarak nitelediği sözlerini ise CNN TÜRK Haber Koordinatörü Yavuz Oğan toparlamaya çalıştı. Payzın’ın sözünü kesen Oğan, “Orada itirazlarım var ama. Tam öyle değil bence. Benim düşüncem öyle değil en ezından. Davos’taki nezaketsizlik, karşı tarafın yaptığı nezaketsizlik değil miydi? Acaba aynı tonda mı yanıt verdi? O tartışmalı bir konu” diyerek sözü Ankara’ya bıraktı.

ERDOĞAN DAVOS'U BÖYLE TERK ETMİŞTİ / VİDEO

Haber 7
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

İsrail hakaretine en 'Şirin' yorum - Video
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » GüLsene Şirin
    » İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama
    » İsrail'e Lanet
    » 'İsrail Sonuçlarına Katlanacak'
    » Türkiye'den İsrail'e kınama