.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Vote_lcapŞok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! I_voting_barŞok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Vote_rcap 
berfin
Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Vote_lcapŞok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! I_voting_barŞok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
mutluluk bahar şair 2023 neden kadın SosyoLoji paint özgürlük sıcak yalnızlık beden sevgi yorumsuz papatya Dost muhtesim odun elveda zorunlu sevmek değilim 2022 sarı hatırla belkide
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor!

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Empty
    MesajKonu: Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor!   Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 7:16 pm

''Bülent Uğurses tarafından İstanbul 4. İdare Mahkemsine açılan 2006/2281'nolu davada Stad kapasitesinin iki katına çıkarıldığına dikkat çekilerek istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kabul edilen imar projesine itiraz edildi.'' denildi.

''İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve 09.03.2005 tarihinde onanan 1/1500 ölçekli Kadıköy Merkez ile E-5 Otoyolu ara bölgesi Nazım imar Planının Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun bulunduğu Kadıköy 97. Pafta 1133 ada ve 13 parsel sayılı taşınmaza ilişkin stad kapasitesinin arttırılmasının trafik ve nüfus yoğunluğu arttırdığı hukuka aykırı olduğu iddia edilerek alınan kararın iptali ve yürütmenin durdurulması istendi.'' denilen açıklamaya şöyle devam edildi;

''Uyuşmazlık konusu imar planının amacına uygun yapılıp yapılmadığına ilişkin teknik bilgiye ihtiyaç duyulduğundan 16.10.2006 günü bilirkişi keşif yaptı. Daha sonra 07.12.2007 günün ara karar verildi. İstanbul 4. İdare Mahkemesi bilirkişi raporunu da göz önüne alarak 21.01 2009 tarihinde karar verdi.

Mahkeme kararda şu açıklamayı yaptı:
    Kadıköy 97 pafta 1133 ada 13 parsel sayılı taşınmazın 1/1500 ölçekli Kadıköy Merkez ile E-5 Otoyolu ara bölgesi Nazım imar planınında kentsel ve bölgesel büyük spor alanı fonksiyonuna ayrılmasının şehircilik ilkeleri ve planlama teknikleri ve imar mevzuatına uygun olmakla birlikte böyle önemli bir işlevin yakın çevre ve çevre ulaşım odaklarına çevresel etkinliklerin nasıl giderileceği noktasının çözüm önerisi getirmemesi yönünden şehircilik ilkeleri ile planlama teknikleri ve kamu yararı yönünde hukuka aykırı olduğu saptanmıştır. Açıklanan nedenlerle dava konusu planın uyuşmazlık konusu parselle ilgili kısmının iptaline karar verilmiştir.''

mynethaber Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor! 716895909
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Şok karar! Şükrü Saraçoğlu yıkılıyor!
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Şükrü Saraçoğlu mezarı başında anıldı
    » Saraçoğlu kapatıldı keita ve bilica ya ceza
    » Hakan Şükrü Kurnaz Avrupa Şampiyonu
    » ...karar senin...
    » Milli maç yayınlarında şok karar