.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Vote_lcapCapone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar I_voting_barCapone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Vote_rcap 
berfin
Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Vote_lcapCapone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar I_voting_barCapone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
mutluluk zorunlu elveda 2022 değilim özgürlük bahar 2023 papatya muhtesim şair yalnızlık sıcak yorumsuz belkide beden sevgi SosyoLoji neden sarı sevmek hatırla odun kadın Dost paint
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Empty
    MesajKonu: Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar   Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 4:30 am

Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar Galatasaray-216x300

Galatasaray'ın 2000 yılında kazandığı UEFA Kupası'nda emeği olan ve efsane kadroda yer alan sarı - kırmızılı takımın başarılı oyuncusu Capone, şimdiki oyuncuları suçladı.

Galatasaray'da kaldığı 2 yıllık sürede 2 lig,1 UEFA, 1 Süper Kupa ve 1 de Türkiye Kupası şampiyonluğu sevinci yaşayan Capone sarı - kırmızılı takımın şu anki bulunduğu duruma çok üzüldüğünü söyledi. Manisaspor'a 2-0 yenildiği maçta Ali Sami Yen Stadı'ndaki maçı izleyen Capone tv8'den Selahattin Ekrekli'nin sorularını cevapladı.
    İşte Capone'nin yaptığı açıklamalar;
    ''Manisa maçında hem sevindim hem üzüldüm. Çünkü oyunu gördüm. Taraftar dünyanın en iyi taraftarı her zaman takımlarını destekliyorlar, ama oyuncular değişikti.
    Benim sahada gördüğüm oyuncular aslında şevkle ve Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar ve maalesef bunu için çok üzüldüm. Çünkü taraftar bunları kesinlikle haketmiyor.
    Galatasaray çok büyük bir kulüp. Tarihine baktığımızda büyük başarılara imza atmış UEFA Kupası, Süper Kupa'yı kazanmış ve Şampiyonlar Ligi'nde çok mücadele etmiş bir takım. Ama şu anki durumlarını gördükçe yürekten üzülüyorum. İnşallah en kısa zamanda düzelirler.''
    UEFA RUHU KAYBOLMUŞ
    Şu anki Galatasaray'da antrenmanlar bile farklı. Eskiden biz çok büyük bir aile idik. Her şeyi paylaşırdık. Ama gördüğüm kadarıyla şimdi böyle birşey yok. O ruh kaybolmuş. Fatih Terim ve Lucescu oyuncularına bir baba gibi evlatları gibi davranırdı ve çok ilgilenirdi. Eskiden idmanlar çok kısa olsa bile biz oyuncular çok büyük verim alıyorduk.
    Biz yüreğimizle oynuyorduk. Şu anki oyuncular sadece para için oynuyorlar ve çok para kazanıyorlar. Ama biz yüreğimizle oynuyorduk. Biz forma için, Galatasaray için oynuyorduk. Ama şu anki oyuncular öyle değil.
    Hakan Şükür, Bülent Korkmaz, Hakan Ünsal, Hasan Şaş gibi eski oyuncuların gönderilmesinin cevabının doğru olup olmadığını ben size sorayım. Galatasaray şimdi nasıl bir durumda? iyi durumda mı? kötü durumda mı? Galatasaray'ın şu anki bulunduğu durum her şeyi açıklıyor.
    TAKIMA HOCA DAYANMIYOR
    Takımını şu an bulunduğu yere ve bu hale gelmesinde herkesin suçu var. Sadece teknik heyet ve futbolcular değil yönetim de dahil herkes suçlu.
    Aslında takımın bu hale gelmesinin en büyük nedeni istikrarsızlık. Biz sadece 2 hoca ile çalıştık Fatih Terim ve Mircea Lucescu. Suç teknik direktörleri sürekli değiştirmekte. Biz Fatih Terim ve Lucescu'yla bol bol zaman geçirirdik. Takım kurmak için biz onlarla büyük başarılar elde ettik. Ama şu an sürekli teknik direktör değiştiriyorlar. Onlara maalesef yeterince sabredilmiyor. Sistemlerini oturtmaları ve takımlarını kurmaları yönünde kimse onlara yardım etmiyor.
    Bana iki ay süre versinler bu takımda oynarım. Sabri ve Ali Turan ikisi de mevkilerinde oynamıyor. Kendi mevkilerinde oynamadığı için kendileri hakkında bir şey söyleyemem. Ama Sabri'nin kendi mevkisinde oynaması gerekiyor. Sağ bekte oynarsa daha faydalı olur kanaatindeyim. Bana iki ay hazırlanma fırsatı versinler kesinlikle bu takımda oynardım.
    BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF VARDI
    Galatasaray'da sözleşmem bittikten sonra kimse bana kal demedi. Bir daha sözleşmemi uzatmadılar. ben de ayrılmak zorunda kaldım. Türkiye'de Lucescu döneminde Beşiktaş beni istemişti. Ama az para önerdikleri ve Galatasaray'daki ortamı bulamayacağımı düşündüğüm için kabul etmemiştim.
    En heyecanlandığım maç Arsenal ile oynadığımız UEFA Kupası finaliydi. Hagi kırmızı kart görmüştü ve maç bizim için çok heyecanlıydı. Bildiğiniz gibi penaltılara kaldı. Beşinci penaltıyı ben atacaktım ama gerek kalmadı. İyi ki atmamıştım. Çünkü sakattım. Önemli olan kupayı almaktı. Biz de başardığımız için çok mutluyduk. Ama eğer görev bana gelseydi mecbur yapardık.''
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Capone: Oyuncular Galatasaray aşkıyla oynamıyorlar
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Galatasaray 2 trabzonspor 1
    » Dos Santos Galatasaray'da
    » Gaziantepspor - Galatasaray
    » galatasaray sözleri
    » HAMBURG 1-1 GALATASARAY